top of page

Wie houdt er niet van analoog?

Als fotograaf moet je jezelf blijven uitdagen en bezig blijven met vrij werk. Daarom had ik laatst een middagje analoog ingepland met collegafotograaf en kunstenaar Jay Tang. Misschien ken je hem nog wel: toen mijn galerie nog bestond heeft hij verschillende keren bij mij geëxposeerd.


Jay timmert overigens ongelofelijk goed aan de weg: heeft laatst alweer een prestigieuze fotoprijs gewonnen en heeft binnenkort een expositie bij een gerenomeerd museum in China. Ook zijn bijzondere verzamelbox The Fallen - ooit in de galerie te koop voor - toen nog - een vriendelijk bedrag, is in de prijzen gevallen. 


Hoe dan ook, we gingen mijn vers aangeschafte Yashica-C camera uittesten. Je weet wel; zo'n klein boxcameraatje met 2 lenzen waar je vanaf de bovenkant in moet kijken. Vivian Maier maakte er in de jaren 50 haar beroemde straatfoto's mee. 


Zoals je kan zien werkt de camera, hebben we lekker met kleurtjes gewerkt en ik ben behoorlijk content met de resultaten.


Nu heb ik dan het plan opgevat om analoge honden- portretten buiten te gaan maken. Het is een beetje experimenteel dus ik ben op zoek naar een fotogenieke hond die goed kan poseren.


Ben jij dus zelf hondentrainer, -instructeur, -gedragstherapeut of vergelijkbaar, heb je een goed getrainde, volwassen hond en vinden jullie het leuk om hieraan mee te werken? Neem dan even contact met me op. 



Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page